Psaníčka

18. července 2008 v 15:20 | Vaše Cristynka |  Funny
Tady je inspirace prozamilované i odmilované... tak čtěte...a pokud to čte nějaký klu tak ti můžu říct... Pokud to napíšeš nějaké holce určitě tě nebude považovat za žádného zaostalého, nudného a hloupého kluka, ale bude z tohomítobrovskou radost a ukážeš jí tím,že ji fakt hodně miluješ....tak piš piš piš ať tě nesní myš haha no nic to bylo trapné

Pro zamilové

Miluji tě, jen ty jsi láska má, tak něžná, vzrušující, jediná. Miluji tě stále víc, každý den stokrát toužím ti říct, že jen s tebou lásku prožívám a stvým jménem na rtech vstávám i usínám.
Miluji tě, tak nenechávej mě už samotnou, přijď a do svých dlaní vezmi ruku mou. Bez tebe se mé srdce souží, zašeptám ti do ouška, po čem toužím a jak moc tě miluju.
Asi je zbytečné psát, jak moc tě miluji a jak mi na tobě záleží. Vím, že ty to víš ale stejně ti musím za vše poděkovat!
Děkuji ti za to, že jsi se objevil v mém životě a ve vteřině jsi mi ho změnil. Děkuji ti za to, že jsem díky tobě ta nejštastnější holka na světě. Děkuji ti za to, že jsi se mnou, i když vše není růžové. Děkuji ti za to, že jsi.
Jsi světýlko, co mi svítí na cestu. Díky tobě nikdy nezabloudím. Jsi pro mě to nejkrásnější, co mě mohlo potkat. Když na tebe myslím, tak se usmívám, když jsem s tebou, tak cítím ten pocit bezpečí...
Cítím jak ti buší srdíčko. Sám víš, že to, co k tobě cítím se slovy opravdu těžko dá napsat. Tak toto ber jako jedno velké díky...
Slova jsou stejně zbytečná. Důležité je to pouto a důvěra. A tu já v tebe mám... miluji tě.
Rozhodl jsem se napsat tohle psaní, protože chci abys věděla, že ke mně přišla láska, na kterou jsem čekal celý můj život. A teď jsi tu. Dívám se do tvých překrásných očí a cítím ten zázrak, který se narodil v mém srdci. Děkuji Ti za to.
Tohle psaní píše jen mé srdce tomu Tvému a proto nechci znát odpovědi na všechny ty okolnosti, které jsou v zajetí dnešních předsudků a fenoménů. Chci znát jen jednu odpověď. Co říká Tvé srdce. Pověz mi, narodila se ve Tvém srdci nová láska?
Má duše v Tobě spatřila svůj smysl. Prosím Tě, pověz mi pravdu. Vidím v Tvých očích náš zázrak, který má v cestě tolik překážek, kvůli kterým se téhle lásky tolik bojíš? Kvůli kterým se tuhle lásku snažíš zabít? Překážky, ze kterých se mi chce plakat, protože vím, že by to pro nás bylo nesmírně těžké. Protože vím, že existují síly, které jsou silnější než my dva dohromady, ale přesto, věř mi, bojoval bych ze všech sil! Bojoval bych za Tebe, protože jsem se do Tebe zamiloval a věřím v Tebe!
Láska a pravda se nesmí zradit a opustit, tak do mého srdce vlož pravdu, která napíše náš, nebo jen můj, osud. Budu na tebe čekat celý svůj život, jen když ve Tvých očích uvidím napsané mé jméno. Budu čekat, dívat se na tebe ve svých snech a doufat, že už zítra ke mně přistoupíš a povíš mi.
Vítej v mém srdci... v mém životě. Vím, že už asi nikdy k nikomu nepocítím to, co jsem ucítil k Tobě. Vím, že tahle láska bude věčná, ale nevykonaná. Ale stejně se každý den podívám na oblohu a někam do neznáma pošlu vzkaz. Ještě nikdy jsem neviděl letět Anděla takhle nízko... děkuji a věřím... věřím, že má víra mě vyléčí.

Pro ty co potřebují odpustit

Odpusť mi, že tě nedokážu vyhnat ze svého srdce. Odpusť mi, že když jsme se seznámili, projelo mnou něco nepopsatelného a od té doby jsi pro mě byl víc. Odpusť mi, že když i ty jsi projevil svou náklonost ke mně, neváhala jsem.
Odpusť mi že léto strávené s tebou bylo to nejkrásnější .Odpusť mi ten můj pláč když jsi odjížděl tak strašně daleko a mě jsi tu prostě nechal stát. A taky mi odpusť, že přestože je to rok, pořád na tebe myslím, i když vím žes našel holku kterou máš rád, které by jsi z mraků postavil klidně hrad.
Odpusť mi že tě nedokážu vyhnat ze svého srdce.
Stýská se mi po Tvých očích.
Po těch nejkrásnějších hlubokých zelených studánkách.
Stýská se mi po Tvém nosu.
Tak legračně s ním umíš pohybovat jen Ty.
Stýská se mi po tvých ústech.
Nikdo neumí tak líbat jako Ty.
Tvé rty jsou smyslné a nádherné.
Stýská se mi i po Tvých věčně studených nohách.
Tak rád bych je zahřál u sebe pod peřinou.
Chybí mi Tvé doteky, Tvůj dech, tep Tvého srdce.
Chybí mi Tvůj hlas, je tu hrozné ticho. A je tu prázdno.
Když jsi odešla, zbyly mi jen Tvoje fotografie a vzpomínky. Tak celé večery koukám na ty obrázky, ze kterých se tak krásně směješ. Ano, Tvůj smích, který dokázal rozjasnit i ten nejčernější den. I ten mi chybí.
Dny jsou teď už jen šedivé a studené. Je mi moc líto, že to dopadlo takhle. Každý večer čekám, že se ozve zvonek od vchodových dveří a za nimi se mi ozveš.

Sbohem

Přemýšlím, co bych měla napsat na začátek tohoto dopisu. V hlavě toho mám spoustu, ale zároveň prázdnou. Nevím čím to je. Možná tím, že moc přemýšlím. Přemýšlím o jedné věci a jednom člověku - o tobě.
Stále a nepřetržitě si promítám všechno, co jsme spolu zažili. Zdá se mi to jako chvíle. Všechno je těžké, všechno bolí. I ta sebemenší vzpomínka na tebe. Nikdy jsem nepřemýšlela o tom, co bych mohla bez tebe dělat. Jak špatně se budu cítit. Jak láska bolí a bodá. Nikdy jsem si to neuvědomovala a to z jediného důvodu. Měla jsem tebe. Byla jsem plná štěstí a připadal jsem si moc šťastná. Jen jediný okamžik během chviličky mi změnil celý můj život.
Mrzí mě, že jsi mi lhal. Vím, že pravda vždycky bolí, ale určitě ne tak jak bolí nevěra a to, že nejsi se mnou.
Tušila jsem, že není něco v pořádku, ale nechtěla jsem se tím zabývat a mávla jsem nad tím jen rukou. Myslela jsem, že láska je silnější. Věřila jsem v lásku. Věřila jsem v tebe.
Nikdo to už nevrátí. Nikdy už nebudu někoho milovat jako jsem milovala tebe. Přála bych si ti říct že tě nemiluju a že tě už nechci nikdy vidět. Ale chci. Kdybych mohla poručit své mysli, abych už na tebe nemyslela a nemusela se trápit. Chtěla bych zapomenout, tak snadno jako ty na mě. Ale nejde to.
Copak to, co bylo mezi námi nic neznamenalo? Nevěřila bych ti, kdybys mi řekl, že jsi mě nemiloval.
Každou noc usínám se slzami v očích a neplněným přáním. Proč na tebe myslím kudy chodím a cestičky, které nás spolu vedly, mi tě stále připomínají. Zapomněla jsem, že pro tebe je to všechno co bylo mezi námi, pouhá minulost. Minulost, která se nedá vrátit.
Chtěla jsem ti to říct do očí, abys věděl, co vše pro mě znamenáš. Jen chci, abys věděl, že jsem tě milovala, miluju a budu milovat. Chci abych věděl, že pro lásku se musí bojovat. Mé jediné přání je... jsi to ty a proto ti říkám miluji tě.
Lásko,
zůstaly tu po Tobě jen slzy, slzy a bolest, smutek a pláč.
Tolik bych si přála vrátit čas. Ne o moc, jen o pár týdnů, snad měsíců. Vzpomínám jak jsme se poznali - na Tvoje nádherně modré oči, ve kterých jsem se utápěla, na Tvůj krásný úsměv, který mi tak chybí, na náš první polibek.
Do očí se zase derou slzy při vzpomínkách. Miluji Tě a navždy zůstaneš v mém srdci, vždy tam budeš mít to svoje místečko. Je tak těžké se smířit s tím, že už mě nikdy nepolíbíš. Neusměješ se na mě, neobejmeš mě. Přišla jsem o to místo bezpečí, které jsem měla ve Tvém náručí.
Každou noc mě navštěvuješ ve snu a ráno se budím se slzami. Každá slza odplavuje trochu bolesti, ale žádná nemůže odplavit tu lásku, kterou k tobě cítím.
Snad mi jednou odpustíš, že po té vší bolesti, kterou jsi mi způsobil. Zvolila jsem cestu odchodu, odchodu od tebe a z našeho společného života. Moc ráda bych ti věřila, že jsi se změnil, ale teď to nejde. Možná časem.
Stále v sobě mám tu naději, že třeba jednou... snad...
Sbohem, má lásko a starej se dobře o ten kousek mého srdce, který navždy zůstane u tebe.

Poděkování

Moje krasný zlatíčko,
píši tohle psaníčko.
Patří jenom Tobě,
tohle cítím v sobě:
Lásko, děkuji Ti za všechno, co pro mě děláš. Jsi výjimečný a já si Tě nesmírně vážím... Vždycky jsem jen snila o krásném hodném klukovi. S postupem casu jsem ztrácela naději, že někde na světě někdo takový je. Potom jsme se dali dohromady.
Je to zvláštní. Znali jsme se dlouho, ale niky by mě nenapadlo, že jsi to právě Ty, ta výjimečná osoba, po které toužím.
Už jsme spolu douho a pořád jsem víc a víc zamilovaní. To se mi nikdy nestalo. Jsi mi velikou oporou a doufám, že i já Tobě. Už jsme toho hodně překonali a doufám, že všechno to krásné, co spolu prožíváme nkdy neskončí.
Děkuji za všechno, lásko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co jsi?

Holka 53% (70)
Kluk 47% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama